hizmetaraçkoltuğu

Derince Araç Koltuğu Yıkama

Araç koltuğundan leke çıkarma hizmeti, koltuk döşemelerindeki tüm lekeler dahil olmak üzere, Derince araç koltuğu yıkama sisteminde de yer almaktadır. Özellikle derinlemesine işleyen inatçı lekelerin çıkarılmasında, bu bölgedeki profesyonel firmalar, kullanıcılardan daha bilinçli hareket etmektedir. Çevreye zarar vermeyen kimyasal maddeler kullanılarak, köpükleme ve vakumlama işlemiyle, araç koltukları temizlenmektedir. Uzun yıllar kullanıma bağlı oluşan lekeler çıkarılarak, bakım çalışmaları yapılmaktadır.

Araç koltuğu dışında evlerde ve işyerlerindeki koltukların temizliğinin yapılmasında, pek de hijyenik olmayan yöntemler artık kullanılmamaktadır. Ülkemizde ve hatta dünyada, belli standartlarda yapılan temizlik, Derince temizlik firmalarının çalışmalarında yer almaktadır. Mehbar temizlik firması tarafından, evde yıkama sistemine uygun makineler ve kimyasal maddeler kullanılmaktadır. Koltuk döşemesi temizliği yapılırken uygulanan püf noktaları şunlar denilebilir;

Koltuklar yerinde temizlenerek, eşyasız kalma sorunu ortadan kaldırılmaktadır.

Kısa sürede eşyalar temizlenmekte ve gün içinde kuruması ve kullanılması mümkün olmaktadır.

Evlerdeki ve araçlardaki koltukların temizliği için alınan randevularda, koltukların hangi saatte yıkanıp hangi saatte kuruyacağı öğrenilmektedir.

Derince koltuk yıkama aşamaları, döşeme ve koltuk kumaşı cinsine göre, leke çıkarma ürünleri uygulanarak tamamlanmaktadır.
Derince Yıkama ve Temizleme Hizmeti Detayları
Evlerin en temiz olması gereken eşyalarından biri de yataklardır. Yatak temizliğine fazlasıyla önem verilen evlerde, yatak süpürmek ve nevresim değiştirmek yeterli değil denebilir. Bu durum aynı şekilde halılar için de geçerlidir. Sadece halı süpürmek ve silmek, temizlik açısından tatmin edici değildir. Derince yatak yıkama işlemlerinde, eşyaların hak ettiği temizlik yapılmaktadır.

Halılar da ev dekorasyonunda oldukça önemlidir. Halıların sıklıkla temizlenmesi, daha uzun ömürlü kullanılmasına neden olmaktadır. Derince halı yıkama firmaları arasında yer alan Mehbar uzmanlığıyla, halılardaki bazı lekelerin evdeki yöntemlerle çıkmayacağını belirtmekteyiz. Böyle durumlarda hem yatak hem halılar için, leke yayılmadan firmamıza ulaşmak, en etkili çözüm olacaktır.

Araçların ve evlerde, ofislerde kullanılan koltukların temizliğinin dışında, halıların temizlik periyotları da belirlenmelidir. Bu şekilde koltuk süngerlerine ve halıların diplerine nüfus eden kir ve kokular, derinlemesine temizlenebilmektedir. Mehbar temizlik firması olarak, kusursuz temizlik anlayışı prensibiyle hareket ederek, toplumun klasik silme ve süpürme anlayışının dışına çıkmaktayız. Kullanılan tüm ürünlerin etkilerinin yıpratıcı ve yıkıcı olmamasını da böylece sağlayabilmekteyiz.

% 100 Hijyen

Mehbar Temizlik Firması Derince ve Körfez Bölgelerine Hizmet Veren Profosyonel Bir Temizlik Firmasıdır…

BAĞLANTILAR

İLETİŞİM