Koltuk temizliği, hijyenik bir ev için olmazsa olmazlardan biridir. Özellikle Derince koltuk yıkama şirketi arayanların, bu titizliğe sahip olduğunu da söylemek mümkündür. Devamlı kullanılan koltukların ne kadar kirlendiği, gözle görülür hale gelebilmektedir. Bu nedenle mutlaka zamanla oluşan bakteri ve maytların temizlenmesi gerekmektedir. Koltuk silmenin ve profesyonel koltuk temizliği yaptırmanın aynı temizlik performansını vermediği düşünüldüğünde, Mehbar temizleme firması olarak, temizlik işinizi kolaylaştırmaktayız.

Gerek evde gerek iş yerlerinde koltuk temizliği yapmanın yanında, koltuk döşeme temizliği esnasında, yanlış işlemlerle koltuğun yıpranmasına karşı özen gösterilmektedir. Sürekli kullanılan mobilyalar, özellikle alerjik bünyeler için, kirden ve tozdan kaynaklı olarak, sorun teşkil edebilmektedir. Bu nedenle yüksek emiş gücüne sahip makinelerle temizlik yapılmaktadır.

Derince Yıkama ve Temizlik Hizmetleri
Koltuklarla birlikte halı temizliği de derinlemesine yapılmalıdır. Dipten ve doğru tekniklerle yapılamayan koltuk ve halı temizliği, gözle görülmeyen bakterilerin yok olmamasına ve hastalıklara neden olabilmektedir. Derince halı yıkama firmalarında, özel şampuanlarla temizlik yapılmaktadır. Koltuk temizliğinde uygulanan aşamalar şu şekilde ele alınabilir;

Kumaşa zarar vermeyen vakumlu makineler kullanılmaktadır.
Minderler koltuktan çıkıyorsa, minderler çıkartılarak ıslatılmaktadır.
Koltukların hassas yerlerine zarar vermeyecek solüsyonlar kullanılmaktadır.
• Koltuk temizliğinde kullanılan makineler hassas kullanılmaktadır.

Hayatın belli bir bölümü uykuda ve yatakta geçtiğinden dolayı, Derince yatak yıkama arayışı da profesyonel hizmet veren firmalar çerçevesinde yapılmaktadır. Yataklardaki toz akarlarının neden olabileceği hastalıklara mahal vermeden, profesyonel yatak temizliği yapılması gerekli görülebilmektedir.

İlaçlama, buharlı dezenfesiyon, köpükleme yöntemleri kullanılarak, yatak temizliği yapılmaktadır. Özellikle koltuk ve yatak temizliği yerinde yapıldığı için, mesafelerin sorun olmadığı Mehbar temizlik firmamız tercih edilmektedir. Bir yandan da koltuk ve yatağın kuruması konusunda endişe taşıyan kişilere de belli saatlerde kuruma garantisi verilmektedir.

Evin ve iş yerinin belli bölümlerinin çok fazla kirlenmesi gibi, araç koltukları da kirlenmeye oldukça müsait bölgelerdir diyebiliriz. Yeme içme, kirli kıyafetlerle koltuklara oturma gibi nedenlerden dolayı, kötü koku oluşumu söz konusu olabilmektedir. Derince araç koltuğu yıkama işlemlerinde, dikkat edilmesi gereken detaylar bulunmaktadır. Koltukların yapısı ve türü tespit edildikten sonra, köpükleme makinesiyle kirler temizlenmektedir.

Firmamız koltuk, halı ve yataklarınızı, aynı zamanda araç koltuklarınızı ilk günkü gibi temiz hale getirirken, eşyaların cinsine göre kullanılan güvenilir yöntemler belirlemektedir.

% 100 Hijyen

Mehbar Temizlik Firması Derince ve Körfez Bölgelerine Hizmet Veren Profosyonel Bir Temizlik Firmasıdır…

BAĞLANTILAR

İLETİŞİM